Повний комплекс послуг з забезпечення безпеки по всій території України

[044] 577-27-92[044] 577-18-89

Мы в сети:

Про наші послуги

Комплексна охорона включає в себе заходи, засновані на високому рівні професійної підготовки співробітників, постійних тренувань з відпрацювання дій у нестандартних та екстремальних ситуаціях. Накопичений досвід ТОВ «Група Компаній Феміда» дозволяє оперативно і грамотно організувати комплекс заходів будь-якої складності.

Ми пропонуємо комплекс послуг із забезпечення охорони об'єктів, у тому числі юридичного та інформаційного обслуговування, забезпечення новітніми технічними засобами», - розповідає Генеральний директор Анатолій Синицький. «При цьому, особливу увагу приділяємо відбору працівників: всі вони фізично і психологічно підготовлені, навчені, успішно здали заліки з охорони та є компетентними фахівцями в охоронній діяльності».

Керівний склад підприємства - колишні співробітники МВС та інших силових структур, з досвідом роботи на керівних посадах, професіонали в сфері охоронних послуг.

Клієнтами наших підрозділів є державні і комерційні підприємства, підприємства з іноземними інвестиціями в місті Києві та всіх обласних центрах України.