Повний комплекс послуг з забезпечення безпеки по всій території України

[044] 577-27-92[044] 577-18-89

Мы в сети:

Охоронні системи в Нью-Йорку. Розвиток охоронних систем - "електронний консьєрж" і його популярність.

Охоронні системи в Нью-Йорку. Розвиток охоронних систем -
У Нью-Йорку реалізована нова розробка в сфері охорони - «віртуальний консьєрж».
 
Охоронний комплекс був встановлений в одному з престижних житлових комплексів міста. Мета такого нововведення - охорона шикарних апартаментів, в яких проживають багато знаменитостей Америки. «Електронний консьєрж» реалізований у формі системи управління з веб-інтерфейсом, що замінює охоронця. Основним компонентом цієї системи охорони стали плати відеозахвату з програмним забезпеченням для відеоспостереження від Hikvision. «Електронний консьєрж» - це система відеоспостереження, оснащена інтелектуальним керуванням, і здатна використовувати можливості сучасних технологій аудіо і відео, що виключає найпоширеніші помилки живого консьєржа.
 
Нові охоронні системи мають таку схему роботи - всі відвідувачі житлового комплексу зобов'язані пройти ініціалізацію перед відео- і аудіопристроями системи. Отримана інформація проглядається на пульті охоронної компанії. Відвідувач, що не викликав підозр, направляється до спеціального приміщення для огляду, де він показує камерам вміст своєї сумки, при цьому відвідувач отримує з пульта охорони голосові вказівки до дій.
 
Нова охоронна система дозволяє при невеликих витратах забезпечити ефективну охорону об'єктів - оптимальне рішення для безпеки в нинішніх економічних умовах. Адже Нью-Йорк не став винятком в умовах глобальної економічної кризи - кількість квартирних крадіжок за останній рік збільшилася і тут.
 
Перш, ніж встановити «електронний консьєрж» у престижних апартаментах для зірок, охоронна система була випробувана в 110 житлових комплексах Манхеттена і отримала схвалення більшості мешканців - особливо тих, кого стомлювало підвищений і увагу і цікавість консьєржів.