Повний комплекс послуг з забезпечення безпеки по всій території України

[044] 577-27-92[044] 577-18-89

Мы в сети:

Пультова охорна

Пультова охорна
Пультова охорона - система сигналізації, яка підключається на пульт.
 
При надходженні сигналу тривоги, який викликається автоматично або за допомогою натискання тривожної кнопки, на місце негайно виїжджає група швидкого реагування. Підключення пультової охорони об'єкта (бізнес-центру, складу, охорона офісу, квартири) починається з обстеження приміщення. В ході обстеження наш фахівець вивчає особливості об'єкта і складає схему установки сигналізації з урахуванням завдань, поставлених клієнтом. За результатами обстеження складається кошторис витрат на устаткування і монтаж.
 
Що конкретно ми можемо запропонувати?
- пультова охорона офісу, складу, банку тощо;
- пультова охорона об'єктів різного призначення і різного рівня складності.
 
Нашими співробітниками проводиться монтаж і пуско-налагоджувальні роботи системи пультової охорони для банків, офісів, магазинів, торгових центрів, квартир:
 
- установка датчиків стану об'єкту, що охороняється;
- установка центрального модуля управління;
- установка тривожної кнопки;
- установка модуля, що забезпечує зв'язок з центральним пультом;
- установка виконавчих пристроїв (системи блокування, світлові і звукові системи);
 
Установка тривожної кнопки
 
Кнопка тривожної сигналізації (КТС) - обладнання для цілодобової екстреної передачі інформації про несанкціоновані дії на об'єкті на пульт централізованої охорони. Зазвичай встановлюються на об'єктах різної форми власності і квартирах громадян. Джерелом сигналу таких систем є стаціонарні або виконані у вигляді брелків тривожні кнопки.
 
Стаціонарні тривожні кнопки зазвичай встановлюються приховано, при цьому вони повинні перебувати в доступних постійним співробітникам місцях. Такий вид сигналізації практично неможливо відключити.
 
У разі небезпеки або виникнення потенційних дій зловмисників співробітник непомітно натискає на кнопку тривожної сигналізації (КТС) і сигнал про тривогу надходить на централізований пульт, де його отримує черговий. Черговий пульта протягом декількох секунд обробляє «Тривожний сигнал», і передає його найближчого патрульному екіпажу Групи швидкого реагування.
 
Кнопка тривожного сповіщення дозволяє оцінити всі переваги пультової охорони:
1. Оперативність - приїзд групи швидкого реагування обчислює хвилинами;
2. Невисока ціна - істотний аргумент для установки пультової охорони;
3. Надійність - обслуговування системи пультової охорони гарантовано забезпечує надійність в будь-якій нестандартній ситуації;
 
4. Вибірковість - система дозволяє контролювати безпеку як об'єкта в цілому, так і окремих приміщень.