Пультова охорона

Пультова охорона

При надходженні сигналу тривоги, який викликається автоматично або за допомогою натискання тривожної кнопки, на місце негайно виїжджає група швидкого реагування. Підключення пультової охорони об’єкта (бізнес-центру, складу, охорона офісу, квартири) починається з обстеження приміщення. В ході обстеження наш фахівець вивчає особливості об’єкта і складає схему установки сигналізації з урахуванням завдань, поставлених клієнтом. За результатами обстеження складається кошторис витрат на устаткування і монтаж.

Що конкретно ми можемо запропонувати?

  • пультова охорона офісу, складу, банку тощо;
  • пультова охорона об’єктів різного призначення і різного рівня складності.
Пультова охорона - система сигналізації, яка підключається на пульт.
Нашими співробітниками проводиться монтаж і пуско - налагоджувальні роботи системи пультової охорони для банків, офісів, магазинів, торгових центрів, квартир:
установка датчиків стану об'єкту, що охороняється
установка центрального модуля управління
установка тривожної кнопки
установка модуля, що забезпечує зв'язок з центральним пультом
установка виконавчих пристроїв (системи блокування, світлові і звукові системи)
Установка тривожної кнопки

Кнопка тривожної сигналізації (КТС) — обладнання для цілодобової екстреної передачі інформації про несанкціоновані дії на об’єкті на пульт централізованої охорони. Зазвичай встановлюються на об’єктах різної форми власності і квартирах громадян. Джерелом сигналу таких систем є стаціонарні або виконані у вигляді брелоків тривожні кнопки.

Стаціонарні тривожні кнопки зазвичай встановлюються приховано, при цьому вони повинні перебувати в доступних постійним співробітникам місцях. Такий вид сигналізації практично неможливо відключити.

У разі небезпеки або виникнення потенційних дій зловмисників, співробітник непомітно натискає на кнопку тривожної сигналізації (КТС) і сигнал про тривогу надходить на централізований пульт, де його отримує черговий. Черговий пульта протягом декількох секунд обробляє «Тривожний сигнал», і передає його найближчого патрульному екіпажу Групи швидкого реагування.

Кнопка тривожного сповіщення дозволяє оцінити всі переваги пультової охорони:

  1. Оперативність — приїзд групи швидкого реагування обчислюється хвилинами;
  2. Невисока ціна — істотний аргумент для установки пультової охорони;
  3. Надійність — обслуговування системи пультової охорони гарантовано забезпечує надійність в будь-якій нестандартній ситуації;
  4. Вибірковість — система дозволяє контролювати безпеку як об’єкта в цілому, так і окремих приміщень.

Група Компаній «Феміда» в цифрах

21

рік на ринку

21413

об’єктів

1200

співробітників

24/7

реагування

Наші клієнти
Наші представництва