Реорганізація та злиття структурних підприємств

На загальних зборах співзасновників ТОВ «Група Компаній Феміда», було прийнято рішення, з метою подальшого розвитку та підняття на вищий рівень охоронних послуг, розширення спектру надання таких послуг і оптимізації затрат, провести реорганізацію та злиття  структурних підприємств, які входять в нашу групу компаній у ТОВ «ФЕМІДА БЕЗПЕКА».

ТОВ «ФЕМІДА БЕЗПЕКА»  — підприємство створене у 2018 році, має досвід у наданні охоронних послуг, з розширеним спектром, а саме: послуги фізичної охорони (наказ МВС № 941 від 21.11.20218р.), виконання робіт протипожежного призначення (наказ ДСНС України № 700 від 04.12.2019 р.), пультова охорона, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, монтаж внутрішніх інженерних систем засобів автоматизації, сигналізації, інформаційних мереж.

Об’єднаний штат технічного відділу – висококваліфіковані спеціалісти , що пройшли сертифікацію по роботі з обладнанням світових брендів новітніх технологій, таких як Hikvision та Milestone. Створено окремий підрозділ по розробці власного програмного забезпечення для контролю та роботи інспекторів охорони та всього штатного персоналу (АПК «Надійний Контроль»).

Злиття всіх структурних підрозділів в єдину структуру ТОВ «ФЕМІДА БЕЗПЕКА» та залучення інвесторів, укріпить стабільність компанії, примножить матеріально-технічну базу та зміцнить наші позиції на ринку охоронних послуг в цілому, а наші клієнти матимуть стабільного та надійного партнера в сфері надання послуг безпеки.

Директор ТОВ «ФЕМІДА БЕЗПЕКА» — Леонід Синицький

Керуючий партнер ТОВ «ФЕМІДА БЕЗПЕКА»- Анатолій Синицький

Наші клієнти
Наші представництва