Технічна безпека

Технічна безпека

Товариство «Група Компаній Феміда» пропонує клієнтам якісну та надійну охорону: встановлювання та налагоджування спеціальних приладів, які забезпечать безпеку життя, здоров’я та майна. Окрім цього, слід подбати про пожежну охорону, яка надасть сигнал тривоги у відповідну службу та оповістить присутніх про небезпеку.

Головна мета нашої компанії – забезпечити безпеку клієнтів на професійному рівні. Ми орієнтуємося на потреби замовників, модернізуємо продукцію, постійно розвиваємось та надаємо широкий спектр послуг.

Що ми пропонуємо для технічної безпеки об’єкта
Фізичним та юридичним лицям ми пропонуємо встановити на підприємстві, у квартирі або в приватному будинку прилади безпеки, які у випадку проникнення зловмисників або пожежі зреагують та передадуть сигнал до центрального модуля, звідки він поступить до спеціальних служб або групи швидкого реагування. Ми пропонуємо:
Відеоспостереження
Сучасні камери, встановлені на об’єкті, фіксують все, що відбувається на ньому, цілодобово. Якщо станеться несанкціоноване проникнення або напад, камери зафіксують все на відео.
Пожежна охорона
Встановлення приладів пожежної охорони на підприємстві - обов’язковий захід, який контролюється відповідними органами. Сучасні сигналізації оповістять усіх присутніх про запалення або надмірну кількість диму, а потім сигнал надійде до відповідних служб. Завдяки пожежній охороні співробітники магазина, банка, офіса та інших об’єктів зможуть покинути приміщення та залишитися в безпеці.
Системи доступу
Така система дозволить контролювати доступ до приміщення, а також виявить спробу зайти в недозволене приміщення покупця, співробітника чи іншої людини. Окрім цього, система доступу не лише обмежує доступ до будь-якого приміщення, а й призначає співробітникам індивідуальні графіки роботи, що допомагає зберігати інформацію за день і потім її перевіряти. В залежності від особливостей об’єкта та кількості приміщень і чисельності співробітників вибирається певний вид програмного забезпечення.
Охоронна сигналізація
Головне призначення будь-якої сигналізації – захистити приватний будинок, котедж, квартиру або комерційне приміщення (магазин, офіс, банк та інші) від несанкціонованого проникнення. Система зреагує на проникнення та оповістить власників об’єкта, а також передасть сигнал тривоги до групи швидкого реагування чи поліції.

Піклуючись про безпеку своїх клієнтів, ми встановлюємо тільки сучасне обладнання, яке відповідає всім нормам та забезпечує повноцінний огляд або швидке реагування.

Група Компаній «Феміда» в цифрах

21

рік на ринку

21413

об’єктів

1200

співробітників

24/7

реагування

Наші клієнти
Наші представництва